Home / SHOWBIZ / Habitë modelja e njohur, vë dorën në pjesën intime!

Habitë modelja e njohur, vë dorën në pjesën intime!

Habitë modelja e njohur, vë dorën në pjesën intime!

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Kësaj radhe Kida zbulon pak nga gjoksi dhe këmbët!

Angela Martini është një nga modelet më të përfolura në shtypin rozë.

Duke qenë aktive në rrjete sociale modelja shqiptare publikon foto dhe video nga më të ndryshmet.

Në një të fundit që ka zgjedhur të ndajë me ndjekësit në Instastory, ajo shfaqet mjaft e ‘nxehtë’, gjersa vë dorën në pjesën intime.

Ndryshe, Angela tash e një kohë është shpërngulur në SHBA ku po jeton së bashku me bashkëshortin e saj, Dragus Savulescu.

The post Habitë modelja e njohur, vë dorën në pjesën intime! appeared first on ABC24.AL.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com June 21, 2018 2:50 am ne link https://kosovatoday.com/?p=231035
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Habitë modelja e njohur, vë dorën në pjesën intime! Habitë modelja e njohur, vë dorën në pjesën intime!Rating: 4.8