Home / SHOWBIZ / “Hajde zemra, po të pres në shtëpi”, Kastro Zizo tregon flirtet me vajzat e showbiz-it shqiptar

“Hajde zemra, po të pres në shtëpi”, Kastro Zizo tregon flirtet me vajzat e showbiz-it shqiptar

“Hajde zemra, po të pres në shtëpi”, Kastro Zizo tregon flirtet me vajzat e showbiz-it shqiptar

Duket në top formë, por Big Mama kësaj radhe ‘zhgënjen’ me pamjen

“Konga e çajit” është projekti më i ri i Kastro Zizos në bashkëpunim me Tsunamin, i cili u prit mjaft mirë nga publiku shqiptar. Dy këngëtarët ishin të ftuar sot në emisionin “Fun Day”, ku folën rreth këngës së re e shumë gjëra të tjera interesante.

Gjatë intervistës në lojën “PO apo JO”, gazetarja Fatma pyet çunat nëse kanë patur flirte me vajzat VIP shqiptare. Kastro Zizo nuk hezitoi të tregonte se flirtet kishin shkuar më tej.

“Po mi, kam patur plotë. Jo flirt por ka dhe nga këto që thonë: “Hajde zemra, po të pres në shtëpi!”, u shpreh Kastro.

The post “Hajde zemra, po të pres në shtëpi”, Kastro Zizo tregon flirtet me vajzat e showbiz-it shqiptar appeared first on ABC24.AL.

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Facebook : KOSOVATODAY
Nga KosovaToday.com June 14, 2018 1:08 am ne link https://kosovatoday.com/?p=225087
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . “Hajde zemra, po të pres në shtëpi”, Kastro Zizo tregon flirtet me vajzat e showbiz-it shqiptar “Hajde zemra, po të pres në shtëpi”, Kastro Zizo tregon flirtet me vajzat e showbiz-it shqiptarRating: 4.8