Home / SHOWBIZ / “Hamdia” del bashkë me nënën dhe gruan e tij, por shikoni sa shumë e do nusja e tij vjehrrën?
“Hamdia” del bashkë me nënën dhe gruan e tij, por shikoni sa shumë e do nusja e tij vjehrrën?

“Hamdia” del bashkë me nënën dhe gruan e tij, por shikoni sa shumë e do nusja e tij vjehrrën?

Dardan Gashi është ndër aktorët më të preferuar të publikut, i cili bëri bujë me rolin e tij të ‘Hamdisë’ në serialin vendor, ‘Çka ka shpija’.

Ai ka pas shumë fansa që dëshirojnë të dijnë më shumë rreth jetës së tij private, përcjell ORAvip.

 “Hamdia” del bashkë me nënën dhe gruan e tij, por shikoni sa shumë e do nusja e tij vjehrrën?

Dardani në këtë aspekt është shumë i afërt me ta përmes rrjeteve sociale.

“Hamdia” del bashkë me nënën dhe gruan e tij, por shikoni sa shumë e do nusja e tij vjehrrën?

Ai ka postuar një fotografi me gruan dhe nënën e tij duke dhënë kështu një portret të bukur familjar.

Kjo fotografi po ashtu nxjerr në pah raportet që kanë familja e Dardanit, e veçanërisht nëna dhe gruaja e tij./ORAvip/

“Hamdia” del bashkë me nënën dhe gruan e tij, por shikoni sa shumë e do nusja e tij vjehrrën?

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com April 16, 2018 1:50 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=165576
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . “Hamdia” del bashkë me nënën dhe gruan e tij, por shikoni sa shumë e do nusja e tij vjehrrën? “Hamdia” del bashkë me nënën dhe gruan e tij, por shikoni sa shumë e do nusja e tij vjehrrën?Rating: 4.8