Home / SHOWBIZ / Harrojeni Elitën, kjo është mbesa e saj bukuroshe..!
Harrojeni Elitën, kjo është mbesa e saj bukuroshe..!

Harrojeni Elitën, kjo është mbesa e saj bukuroshe..!

Elita Rudi, është moderatorja më e pëlqyer dhe njëkohësisht me e përfolur e shoë bizit shqiptar. Që kur ajo ka pranuar se është në lidhje me reperin,Gjiko, ajo po thuajse çdo dit është pjesë e medieve rozë, përcjell ORAinfo.

Ani pse është e angazhuar shumë në profesionin e saj, Elita i përkushtohet shumë edhe familjes, e në veçanti mbesës së saj, Ninës.

Harrojeni Elitën, kjo është mbesa e saj bukuroshe..!

Ajo është një vajzë shumë e bukur e zgjuar, derisa nga pamja duket se e ka trashëguar bukurinë e tezës së saj… Për më shumë shikoni fotot../ORAinfo/

Harrojeni Elitën, kjo është mbesa e saj bukuroshe..!

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com March 12, 2018 8:26 am ne link https://kosovatoday.com/?p=155955
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Harrojeni Elitën, kjo është mbesa e saj bukuroshe..! Harrojeni Elitën, kjo është mbesa e saj bukuroshe..!Rating: 4.8