Home / SHOWBIZ / I ngjan shumë Nora Istrefit, kjo është vajza që u bë e famshme falë saj (Video)
I ngjan shumë Nora Istrefit, kjo është vajza që u bë e famshme falë saj (Video)

I ngjan shumë Nora Istrefit, kjo është vajza që u bë e famshme falë saj (Video)

Sozia e Nora Istrefit Nora Istrefi është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare.

Përveç zërit ajo njihet edhe për bukurinë e saj ekzotike, si dhe për format mjaftë të bukura trupore, shkruan rtv21.tv Mirëpo, duket se është edhe një vajzë tjetër e cila ngjason me të.

I ngjan shumë Nora Istrefit, kjo është vajza që u bë e famshme falë saj (Video)

I ngjan shumë Nora Istrefit, kjo është vajza që u bë e famshme falë saj (Video)

Bëhet fjalë për modelen shqiptare dhe përfaqësuesen e Shqipërisë në Miss Europe 2017, Nikola Spaho e cila sot ishte e ftuar në emisionin “Kojshia Show” në RTV21.I ngjan shumë Nora Istrefit, kjo është vajza që u bë e famshme falë saj (Video)

“Është përfolur shumë se ngjajë me Nora Istrefin, mirëpo nuk mërzitem fare sepse Nora është shumë e suksesshme si këngëtare dhe është një ndër të preferuarat e mia, kështu që nuk e kam bezdi të më krahasojnë me të”- ka thënë Nikola në emision.I ngjan shumë Nora Istrefit, kjo është vajza që u bë e famshme falë saj (Video)

Ajo tha se ka qenë në shumë koncerte të këngëtarëve të njohur, mirëpo është e vetmja Nora që asnjëherë nuk e ka takuar dhe se nuk e di si do të reagonte nëse do ta shihte.

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com March 12, 2018 8:24 am ne link https://kosovatoday.com/?p=155949
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . I ngjan shumë Nora Istrefit, kjo është vajza që u bë e famshme falë saj (Video) I ngjan shumë Nora Istrefit, kjo është vajza që u bë e famshme falë saj (Video)Rating: 4.8