Home / SHOWBIZ / I pat te gjitha, por jo edhe Shkurte Gashin, ajo po duket si princesh!
I pat te gjitha, por jo edhe Shkurte Gashin, ajo po duket si princesh!

I pat te gjitha, por jo edhe Shkurte Gashin, ajo po duket si princesh!

I pat te gjitha, por jo edhe Shkurte Gashin, ajo po duket si princesh!
I pat te gjitha, por jo edhe Shkurte Gashin, ajo po duket si princesh!
Për këto dy net të dasmës së Labinot Gashit pam shumë nga VIP-at shqiptar se si janë dukur, shkruan ORAinfo.

Por sonte ende nuk e keni parë këngëtaren e njohur dhe miken më të mirë të Labit, Shkurte Gashin.

Ajo ka postuar një fotografi në Instagram për të treguar se si po duket sonte në dasmën e mikut të saj.

Në foton në fjalë, Shkurta po duket bukur dhe tejet elegante…/ORAinfo/

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com October 17, 2017 6:41 am ne link https://kosovatoday.com/?p=86769
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . I pat te gjitha, por jo edhe Shkurte Gashin, ajo po duket si princesh! I pat te gjitha, por jo edhe Shkurte Gashin, ajo po duket si princesh!Rating: 4.8