Home / SHOWBIZ / I patë të gjitha, por jo edhe gruan e ‘Mahirit’, një bionde që ‘çmend’
I patë të gjitha, por jo edhe gruan e ‘Mahirit’, një bionde që ‘çmend’

I patë të gjitha, por jo edhe gruan e ‘Mahirit’, një bionde që ‘çmend’

Mahiri, është personazhi më i ri ka hyrë dhe është bërë pjesë e serilait, Më Fal. Ai luan një rol tejet të vështirë pasi që interpreton një djalë të verbër, përcjell ORAvip.

Ani pse në fillim ai ishte shoku i ngushtë i Kaderit, në disa episode më vonë ai dashurohet në të dhe fillojnë një lidhje dashurie.

I patë të gjitha, por jo edhe gruan e ‘Mahirit’, një bionde që ‘çmend’

Ndryshe nga jeta në film, aktori Onder Atakanli është i martuar me një vajzë bionde që e do shumë.

Shikoni si dukej Mahiri në rrobat e një dhëndri krah gruas tij./ORAvip/

I patë të gjitha, por jo edhe gruan e ‘Mahirit’, një bionde që ‘çmend’

I patë të gjitha, por jo edhe gruan e ‘Mahirit’, një bionde që ‘çmend’

I patë të gjitha, por jo edhe gruan e ‘Mahirit’, një bionde që ‘çmend’

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com April 17, 2018 9:00 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=166001
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . I patë të gjitha, por jo edhe gruan e ‘Mahirit’, një bionde që ‘çmend’ I patë të gjitha, por jo edhe gruan e ‘Mahirit’, një bionde që ‘çmend’Rating: 4.8