Home / SHOWBIZ / Ikën me sherr nga DWTS, por bashkëshorti i Almeda Abazit publikon foton nga Shqipëria

Ikën me sherr nga DWTS, por bashkëshorti i Almeda Abazit publikon foton nga Shqipëria

Ikën me sherr nga DWTS, por bashkëshorti i Almeda Abazit publikon foton nga Shqipëria

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Pak javë më parë aktori i njohur turk Tolgahan Sayisman vizitoi vendin tonë pasi mori pjesë në spektaklin “Dancing with the stars”. Ai vallëzoi me bashkëshorten e tij Almeda Abazi, e cila ishte edhe prezantuesja e këtij spektakli për këtë sezon.

Por kujtojmë se kur ikën, Almeda bëri një postim në “Instastory” ku akuzoi produksionin e “Dancing with the stars”, se nuk kishin bërë një pritje të denjët për Tolgahan, dhe madje nuk kishin paguar as shpenzimet ekstra tek hoteli ku qëndruan.

Sigurisht që kjo deklaratë bëri bujë në media dhe i menjëhershëm ishte reagimi i “Vizion Plus” ku bëri publike faturat e Almedës.

Por pavarësisht sherrit me produksionin, aktori Tolghan ka ngelur i kënaqur nga Shqipëria. Së fundmi ai ka publikuar një foto në “Instastory” ku shfaqet bregdeti i Durrësit, nëpërmjet të cilës tregon se ka mbetur i mahnitur nga ajo pamje.

The post Ikën me sherr nga DWTS, por bashkëshorti i Almeda Abazit publikon foton nga Shqipëria appeared first on ABC24.AL.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com June 26, 2018 4:30 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=236043
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Ikën me sherr nga DWTS, por bashkëshorti i Almeda Abazit publikon foton nga Shqipëria Ikën me sherr nga DWTS, por bashkëshorti i Almeda Abazit publikon foton nga ShqipëriaRating: 4.8