Home / SHOWBIZ / ISIS tejkalon çdo kufi, kërcënon Cristiano Ronaldon dhe Messin/ Fjalët që u ka thënë do ju trembin!

ISIS tejkalon çdo kufi, kërcënon Cristiano Ronaldon dhe Messin/ Fjalët që u ka thënë do ju trembin!

zoneelire showbiz

ISIS vazhdon me kërcënimet ndaj futbollistëve të njohur dhe këtë rradhë, ka kërcënuar dy prej lojtarëve më të famshëm të futbollit: Cristiano Ronaldon dhe Messin.

Së fundmi, organizata terroriste ka deklaruar se kanë si objektin Kupën e Botës, e cila do të zhvillohet pas disa javësh dhe nën shënjestrën e tyre janë dy futbollistët e njohur.

Ditën e sotme, Ronaldo dhe Messi janë bërë pjesë e fotove tmerruese të ISIS, në të cilat shkruhet “Gjaku juaj do ta lajë tokën”.

The post ISIS tejkalon çdo kufi, kërcënon Cristiano Ronaldon dhe Messin/ Fjalët që u ka thënë do ju trembin! appeared first on Zonë E Lirë.

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com May 17, 2018 4:25 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=180726
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . ISIS tejkalon çdo kufi, kërcënon Cristiano Ronaldon dhe Messin/ Fjalët që u ka thënë do ju trembin! ISIS tejkalon çdo kufi, kërcënon Cristiano Ronaldon dhe Messin/ Fjalët që u ka thënë do ju trembin!Rating: 4.8