Home / SHOWBIZ / Ja çfarë super mashkull biond ka zënë Zhadja, pasi u nda nga Lukasi
Ja çfarë super mashkull biond ka zënë Zhadja, pasi u nda nga Lukasi

Ja çfarë super mashkull biond ka zënë Zhadja, pasi u nda nga Lukasi

Giovanna Antonelli është ndër aktoret të sukseshme në Brazil, që përveç aktrimit ajo korri suksese edhe në fushën e moderimit.

‘Zhadja’ është personazhi që e bëri të famshme edhe në shumë shtete të botës, përfshirë edhe Kosovën, përcjell ORAvip.

Aktorja filloi një romancë jetëshkurtër me kolegun e saj, ‘Lukasin’, që pas një fëmije i dhanë fund martesës së tyre.

Giovanna pati shumë afera me shumë meshkuj të famshëm të ekranit brazilian, po në njërin duket se ka goditur në shenjë.

Një super mashkull biond dhe tejet tërheqës ia mori zemrën aktorës së famshme.

Për më shumë shikoni fotografitë e tyre!/ORAvip/

Ja çfarë super mashkull biond ka zënë Zhadja, pasi u nda nga LukasiJa çfarë super mashkull biond ka zënë Zhadja, pasi u nda nga LukasiJa çfarë super mashkull biond ka zënë Zhadja, pasi u nda nga LukasiJa çfarë super mashkull biond ka zënë Zhadja, pasi u nda nga Lukasi

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com March 12, 2018 8:21 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=156129
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Ja çfarë super mashkull biond ka zënë Zhadja, pasi u nda nga Lukasi Ja çfarë super mashkull biond ka zënë Zhadja, pasi u nda nga LukasiRating: 4.8