Home / SHOWBIZ / Ja sa kushtoi unaza e fejesës e Ariana Grande!

Ja sa kushtoi unaza e fejesës e Ariana Grande!

Ja sa kushtoi unaza e fejesës e Ariana Grande!

Pamje nga pushimet e Andrra Destanit dhe Sinanit

Ariana Grande na surprizoi të gjithëve me fejesën e saj që duket sikur doli nga hiçi, por arriti të na linte pa fjalë kur pamë unazën e saj mahnitëse.

Pete Davidson duket se e ka pasur me shumë merak unazën për të fejuarën e tij dhe ka zgjedhur që të bëj një unazë me porosi. Një diamant, në formën e pikës së lotit shkëlqen mrekullisht në dorën e yllit të popit dhe kur morëm vesh çmimin ngelëm me gojë hapur!

Plot 93000 $ ka shpenzuar Pete për të dashurën e tij të zemrës, për të cilën mesa duket nuk kursen aspak.

Sipas “TMZ News” për unazën e yllit të popit janë dashur plot dy javë dhe unaza mban firmën e argjendarit nga Nju Jork, Greg Yuna i njohur ndryshe Mr. Flawless.

Përsa i përket çiftit të sapo fejuar, ata kanë nisur festimet në Disneyland të hënën!

The post Ja sa kushtoi unaza e fejesës e Ariana Grande! appeared first on ABC24.AL.

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Nga KosovaToday.com June 13, 2018 10:29 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=225000
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Ja sa kushtoi unaza e fejesës e Ariana Grande! Ja sa kushtoi unaza e fejesës e Ariana Grande!Rating: 4.8