Home / SHOWBIZ / Ja si e uron Xhemi Shehu, gruan e deputetit shqiptar për ditëlindje

Ja si e uron Xhemi Shehu, gruan e deputetit shqiptar për ditëlindje

Ja si e uron Xhemi Shehu, gruan e deputetit shqiptar për ditëlindjeAto të dyja kanë një miqësi të vjetër sa që shpesh e shikojmë në dedikime apo udhëtime bashkë.

Bëhet fjalë për moderatoren Xhemi Shehu dhe bashkëshorten e deputetit të PS-së, Taulant Ballës, Iris Pekmezin.

Irisi sot ka ditëlindjen dhe Xhemi ka zgjedhur që urimin t’ia bëj në një mënyrë të veçantë. Një foto dhe një dedikim prej mikeje ka qenë ajo çfarë Xhemi ka postuar në profil.

Ja si e uron Xhemi Shehu, gruan e deputetit shqiptar për ditëlindje

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Ja si e uron Xhemi Shehu, gruan e deputetit shqiptar për ditëlindje Ja si e uron Xhemi Shehu, gruan e deputetit shqiptar për ditëlindjeRating: 4.8