Home / SHOWBIZ / Kaltrina Mikushnica shtrihet në spital, ja çfarë i ka ndodhur
Kaltrina Mikushnica shtrihet në spital, ja çfarë i ka ndodhur

Kaltrina Mikushnica shtrihet në spital, ja çfarë i ka ndodhur

Kaltrina Mikushnica është ndër moderatoret më të njohura në Kosovë.

Ajo gjitashtu është edhe një femër shumë atraktive, shkruan ORAvip.

Kaltrina Mikushnica shtrihet në spital, ja çfarë i ka ndodhur

Kaltrina është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

E përmes një postimi ne Instagram ajo ka treguar se është e sëmurë dhe po merr një infuzion./ORAvip/

Kaltrina Mikushnica shtrihet në spital, ja çfarë i ka ndodhur

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com May 17, 2018 7:38 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=180823
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Kaltrina Mikushnica shtrihet në spital, ja çfarë i ka ndodhur Kaltrina Mikushnica shtrihet në spital, ja çfarë i ka ndodhurRating: 4.8