Home / SHOWBIZ / Kaq shumë e do ‘Mehmet Kosova’ gruan e tij, shikoni çfarë bën pas saj
Kaq shumë e do ‘Mehmet Kosova’ gruan e tij, shikoni çfarë bën pas saj

Kaq shumë e do ‘Mehmet Kosova’ gruan e tij, shikoni çfarë bën pas saj

 

Aktori turk, Kenan Imirzalioglu u bë personazh i njohur te ne me anë të roleve të ndryshme i interpretoi në shumë seriale turke.

Mehmet Kosova siç e njohim ne ka një karrierë të bujshme dhe shumicën e rasteve i luan rolet kryesore, përcjell ORAvip.

Kaq shumë e do ‘Mehmet Kosova’ gruan e tij, shikoni çfarë bën pas saj

Ai ka pasur një jetë të bujshme personale. Ai është i martuar me bukuroshen turke, Sinem Kobal.

Ja si dukej çifti në ditën më të bukur të jetës tyre atë të martesës. Aktori shihet se e do shumë gruan e tij, nuk i ndanë sytë nga dashuria e jetës së tij./ORAvip/

Kaq shumë e do ‘Mehmet Kosova’ gruan e tij, shikoni çfarë bën pas sajKaq shumë e do ‘Mehmet Kosova’ gruan e tij, shikoni çfarë bën pas saj

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com April 17, 2018 9:05 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=166023
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Kaq shumë e do ‘Mehmet Kosova’ gruan e tij, shikoni çfarë bën pas saj Kaq shumë e do ‘Mehmet Kosova’ gruan e tij, shikoni çfarë bën pas sajRating: 4.8