Home / SHOWBIZ / Kaq shumë ka ndryshuar dhe është shëndoshur gjatë shtatzënisë gruaja e ‘Kemalit’, publikon foton e parë

Kaq shumë ka ndryshuar dhe është shëndoshur gjatë shtatzënisë gruaja e ‘Kemalit’, publikon foton e parë

Kaq shumë ka ndryshuar dhe është shëndoshur gjatë shtatzënisë gruaja e ‘Kemalit’, publikon foton e parë

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Fahriye Evcen është gruaja aktorit shumë të njohur turk, Burak Ozcivit.

Që të dy janë aktorë shumë të njohur, mirëpo, në publikun shqiptar, Burak është bërë më i njohur me rolin e tij të ‘Kemalit’ në serialin ‘Karasevda’, përcjell ORAinfo.

Ata janë martuar para dy viteve dhe tani janë në pritje për tu bërë prindër për herë të parë.

Fahriye sot ka publikuar një fotografi gjatë shtatzënisë, dhe në të cilën duket shumë më e shëndoshë dhe më ndryshe nga siç jemi mësuar ta shohim./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com December 8, 2018 3:22 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=381616
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Kaq shumë ka ndryshuar dhe është shëndoshur gjatë shtatzënisë gruaja e ‘Kemalit’, publikon foton e parë Kaq shumë ka ndryshuar dhe është shëndoshur gjatë shtatzënisë gruaja e ‘Kemalit’, publikon foton e parëRating: 4.8