Home / SHOWBIZ / Katie Price i kthehet drogës e alkoolit pas ndarjes nga bashkëshorti tradhëtar
Katie Price iu është rikthyer konsumimit të alkoolit dhe drogës pasi martesa e saj me bashkëshortin Kieran Hayler mori fund.Nëna e 5 fëmijëve raortohet se i ka thënë miqve të saj se tradhëtia e Kieran e çoi në buzë të gremiës dhe se ka rënë në depresion.40-vjeçarja për të përballuar dhimbjen që bashkëshorti i shkaktoi gjeti ngushëllim tek droga.Një burim tha për The Sun se: “Katie e ka pranuar se ka filluar përdorimin e kokainës për të qetësuar dhimbjen. Sjellja e saj është bërë shumë agresive. Ajo ka përdorur kokainë si edhe alkool dhe kjo duket si mënyra e saj e vetme për të fshirë gjërat që i kanë ndodhur. Katie i vjen turp për veprimin që ka bërë dhe ka filluar që të marrë trajtim.”Katie e cila ka dy fëmijë me Kieran, Jett, 4 vjeç dhe Bunny, 3 vjeç, raportohet se ka zbuluar një sërë mesazhe tradhëtie të bashkshortit të saj, ndërsa i hapi telesionin fshehurazi kur ai po flinte gjumë.Fillimisht e fali atë por u bë dyshese. Dhe në mars Katie zbuloi mesazhe të tjera, ndaj i d..

Katie Price i kthehet drogës e alkoolit pas ndarjes nga bashkëshorti tradhëtar

Katie Price i kthehet drogës e alkoolit pas ndarjes nga bashkëshorti tradhëtar

Katie Price iu është rikthyer konsumimit të alkoolit dhe drogës pasi martesa e saj me bashkëshortin Kieran Hayler mori fund.

Nëna e 5 fëmijëve raortohet se i ka thënë miqve të saj se tradhëtia e Kieran e çoi në buzë të gremiës dhe se ka rënë në depresion.

40-vjeçarja për të përballuar dhimbjen që bashkëshorti i shkaktoi gjeti ngushëllim tek droga.

Një burim tha për The Sun se: “Katie e ka pranuar se ka filluar përdorimin e kokainës për të qetësuar dhimbjen. Sjellja e saj është bërë shumë agresive. Ajo ka përdorur kokainë si edhe alkool dhe kjo duket si mënyra e saj e vetme për të fshirë gjërat që i kanë ndodhur. Katie i vjen turp për veprimin që ka bërë dhe ka filluar që të marrë trajtim.”

Katie e cila ka dy fëmijë me Kieran, Jett, 4 vjeç dhe Bunny, 3 vjeç, raportohet se ka zbuluar një sërë mesazhe tradhëtie të bashkshortit të saj, ndërsa i hapi telesionin fshehurazi kur ai po flinte gjumë.

Fillimisht e fali atë por u bë dyshese. Dhe në mars Katie zbuloi mesazhe të tjera, ndaj i dha fund gjithçkaje.

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Facebook : KOSOVATODAY
Nga KosovaToday.com July 1, 2018 1:00 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=241038
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Katie Price i kthehet drogës e alkoolit pas ndarjes nga bashkëshorti tradhëtar Katie Price i kthehet drogës e alkoolit pas ndarjes nga bashkëshorti tradhëtarRating: 4.8