Home / SHOWBIZ / Kemali dhe nusja e tij do bëhen prindër, por shikoni ҫfarë kanë bërë pas këtij lajmi

Kemali dhe nusja e tij do bëhen prindër, por shikoni ҫfarë kanë bërë pas këtij lajmi

Kemali dhe nusja e tij do bëhen prindër, por shikoni ҫfarë kanë bërë pas këtij lajmi

Kemali është ndër aktorët më të dashur turk, për publikun e Kosovës.

Dyshja e njohur turke, Burak Ozcivit dhe Fahriye Evcen së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë.

Pasi lajmin e bukur e ndanë me të gjithë, ata kanë nisur të marrin masa të larta sigurie.

Së fundmi media turke raportojnë se Burak ka shitur makinën e shpejt të bashkëshortes, duke ja zëvendësuar me një makinë të sigurtë.

Bashkë me makinën i ka punësuar edhe një shofer personal në mënyrë që masat e sigurisë të jenë në maksimum.

Me sa duket Burak e ka marrë shumë seriozisht shtatzëninë, pasi pak ditë më parë u tha se ai ka hequr dorë edhe nga parfumet, vetëm sepse Fahriye nuk i duronte dot.

Loading...
Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Facebook : KOSOVATODAY
Nga KosovaToday.com November 10, 2018 5:00 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=365976
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Loading...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Kemali dhe nusja e tij do bëhen prindër, por shikoni ҫfarë kanë bërë pas këtij lajmi Kemali dhe nusja e tij do bëhen prindër, por shikoni ҫfarë kanë bërë pas këtij lajmiRating: 4.8