Home / SHOWBIZ / Kemali me babain e tij në të njëjtin film…A e dini kush është ai…(FOTO)

Kemali me babain e tij në të njëjtin film…A e dini kush është ai…(FOTO)

Kemali me babain e tij në të njëjtin film…A e dini kush është ai…(FOTO)Aktori i njohur turk, Burak Ozçivit është duke punuar rreth finalizimit të projekteve të reja filmike.

Së fundi, ai është marrë me xhirimet e filmit ‘Vëllai im 2″, të cilin film e ka paralajmëruar kohë më parë, shkruan lajmi.net.

Në rrjetin social Instagram, Burak të cilin e njohim si Kemali nga seriali ‘Dashuri e zezë’, publikoi një foto bashkë me babain e tij, duke zbuluar një detaj.

Ai shkroi “Babë dhe bir vazhdojnë të punojnë”, derisa fotoja shihet që është shkrepur nga një skenë e xhirimeve, por nuk dihet nëse babai i Kemalit do të jetë në rolin e aktorit apo është i angazhuar në tjetër pozitë.

Kemali me babain e tij në të njëjtin film…A e dini kush është ai…(FOTO)

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Kemali me babain e tij në të njëjtin film…A e dini kush është ai…(FOTO) Kemali me babain e tij në të njëjtin film…A e dini kush është ai…(FOTO)Rating: 4.8