Home / SHOWBIZ / Këngëtari i njohur nxjerrë pamje të Adelina Tahirit me bashkëshortin e saj

Këngëtari i njohur nxjerrë pamje të Adelina Tahirit me bashkëshortin e saj

Këngëtari i njohur nxjerrë pamje të Adelina Tahirit me bashkëshortin e saj

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia dhe po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

Një nga çiftet më të përfolura të shoë biz-it shqiptar është Adelina Tahiri dhe bashkëshorti i saj maqedonas, Serjozha Markov.

Dyshja deri pas lindjes së djalit nuk u shfaqën së bashku, gjë që ky gjest u kritikua mjaftë shumë.

Por, tani dyshja shfaqen me imazhe, ndonëse të rralla, shkruan Indeksonline.

Është aktori dhe prezantuesi shqiptar, Ermal Mamaqi ai që sot ka postuar një fotografi ku shihet me çiftin duke darkuar.

Ku këta të fundit duken tejet të lumtur në krahët e njëri-tjetrit, teksa s’ka shumë kohë që janë bërë prindër të një djali.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com November 13, 2018 11:50 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=368274
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Këngëtari i njohur nxjerrë pamje të Adelina Tahirit me bashkëshortin e saj Këngëtari i njohur nxjerrë pamje të Adelina Tahirit me bashkëshortin e sajRating: 4.8