Home / SHOWBIZ / Këngëtarja e njohur i bën një dhuratë kaq të bukur Ajkës së Besit dhe Xhensilës

Këngëtarja e njohur i bën një dhuratë kaq të bukur Ajkës së Besit dhe Xhensilës

Këngëtarja e njohur i bën një dhuratë kaq të bukur Ajkës së Besit dhe Xhensilës

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Lajmi i fundit: Ndërron jetë producenti dhe regjisori i njohur shqiptar

Gjatë ditës së djeshme çifti i njohur Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj kanë sjellë në jetë vogëlushen e tyre Ajka.

Dhuratën e parë që vogëlushja ka marrë ka qenë nga këngëtarja Greta Koçi. Ajo ka publikuar në Instastories një foto ku tregon se ka qenë në spital duke i dhuruar një buqetë me lule si dhe tullumbaca rozë të voglës.

Lajmi i fundit: Ndërron jetë producenti dhe regjisori i njohur shqiptar

“Me jetë të gjatë e plot bekime për ëngjëllin e vogël Ajka. Urime me gjithë zemër”, shkruan Greta krahas postimit.

Lajmi i fundit: Ndërron jetë producenti dhe regjisori i njohur shqiptar

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com July 14, 2018 11:12 am ne link https://kosovatoday.com/?p=252635
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Këngëtarja e njohur i bën një dhuratë kaq të bukur Ajkës së Besit dhe Xhensilës Këngëtarja e njohur i bën një dhuratë kaq të bukur Ajkës së Besit dhe XhensilësRating: 4.8