Home / SHOWBIZ / I keni parë të gjitha, por vajza e Sylejman Selimit do t’u lë fjalë
I keni parë të gjitha, por vajza e Sylejman Selimit do t’u lë fjalë

I keni parë të gjitha, por vajza e Sylejman Selimit do t’u lë fjalë

I keni parë të gjitha, por vajza e Sylejman Selimit do t’u lë fjalë

Është vajza e ish- Ambasadorit të Kosovës në Shqipëri, Sylejman Selimi. Bëhet fjalë për Donika Selimin, e cila pos që karakterizohet me një pamje tejet të bukur, ajo ka gjithashtu linja trupore tejet seksi.

E madje këto shpesh i shohim me anë të fotografive të postuara në rrjetet sociale, ku shpesh shpreh edhe dashurinë ndaj të atit, shkruan Blic.

Ndonëse e re në moshë, ajo shquhet për pamjen karakteristike dhe stilin e veçantë që ka.

I keni parë të gjitha, por vajza e Sylejman Selimit do t’u lë fjalë

Ndryshe, Sylejman Selimi është themelues dhe ish komandant i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Ai ka qenë edhe komandant i FSK-së dhe ambasador i Kosovës në Tiranë.

Më poshtë mund të ndiqni imazhet e nxehta të kësaj super vajze:

I keni parë të gjitha, por vajza e Sylejman Selimit do t’u lë fjalëI keni parë të gjitha, por vajza e Sylejman Selimit do t’u lë fjalë

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com February 3, 2018 11:07 am ne link https://kosovatoday.com/?p=146901
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . I keni parë të gjitha, por vajza e Sylejman Selimit do t’u lë fjalë I keni parë të gjitha, por vajza e Sylejman Selimit do t’u lë fjalëRating: 4.8