Home / SHOWBIZ / Kësaj radhe Kida zbulon pak nga gjoksi dhe këmbët!

Kësaj radhe Kida zbulon pak nga gjoksi dhe këmbët!

Kësaj radhe Kida zbulon pak nga gjoksi dhe këmbët!

Ish-dama përcjellëse: Kam fjetur me një milion njerëz, më kanë blerë vetura

Orhidea Latifi apo siç njihet për publikun Kida tash e disa ditë është në pushime.

E nga atje, nuk ngurron të sjell imazhe të nxehta dhe mjaft provokuese për ndjekësit që ajo ka.

Në këto të fundit, ajo duket e mahnitshme gjersa zbulon pak nga gjoksi dhe këmbët seksi, teksa duket mjaft atraktive.

Këto fotografi të këngëtares po pëlqehen dhe komentohen vazhdimisht, madje ajo është e rrethuar nga fansat.

Pas kësaj, Orhidea do rikthehet me këngë dhe hite për sezonën e verës, e kjo e fundit mbetet ‘Bileta’.

The post Kësaj radhe Kida zbulon pak nga gjoksi dhe këmbët! appeared first on ABC24.AL.

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Facebook : KOSOVATODAY
Nga KosovaToday.com June 21, 2018 2:50 am ne link https://kosovatoday.com/?p=231032
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Kësaj radhe Kida zbulon pak nga gjoksi dhe këmbët! Kësaj radhe Kida zbulon pak nga gjoksi dhe këmbët!Rating: 4.8