Home / SHOWBIZ / Këso pushime si të Bleros dhe Afronës mund t’i shikoni vetëm nëpër ‘filma’

Këso pushime si të Bleros dhe Afronës mund t’i shikoni vetëm nëpër ‘filma’

Këso pushime si të Bleros dhe Afronës mund t’i shikoni vetëm nëpër ‘filma’

orainfo.net/category/magazina

Blero dhe Afrona po kalojnë kohë të mirë së bashku.

Këngëtari i mirënjohur, Blero Muharremi dhe e fejuara e tij, Afrona Dika janë ndër çiftet më të dashur dhe të komentuar nga publiku.

Çifti ditë më parë kanë nisur pushimet, ata kanë udhëtuar në Marrakech të Marokut, një destinacion mahnitës në Afrikën Veriore.

Blero dhe Afrona të cilët janë shumë aktiv në rrjetet sociale, kanë ndarë me ndjekësit e tyre imazhe të reja nga pushimet luksoze që po kalojnë.

Ndryshe, Blero dhe Afrona ka kohë që janë fejuar, derisa ende nuk ka diçka zyrtare se kur do të kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë

orainfo.net/category/magazinaorainfo.net/category/magazinaorainfo.net/category/magazinaorainfo.net/category/magazina

Loading...
Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Facebook : KOSOVATODAY
Nga KosovaToday.com June 13, 2018 8:49 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=224914
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Këso pushime si të Bleros dhe Afronës mund t’i shikoni vetëm nëpër ‘filma’ Këso pushime si të Bleros dhe Afronës mund t’i shikoni vetëm nëpër ‘filma’Rating: 4.8