Home / SHOWBIZ / Këto janë ftesat e dasmës së Xhensilës dhe Besit (Foto)
Këto janë ftesat e dasmës së Xhensilës dhe Besit (Foto)

Këto janë ftesat e dasmës së Xhensilës dhe Besit (Foto)

Këto janë ftesat e dasmës së Xhensilës dhe Besit (Foto)Edhe pak ditë kanë ngelur dhe me siguri do të jetë një nga dasmat më të bukura sepse kushedi çfarë ka kurdisur Besi.

Dashuria e tyre disavjeçare do të kurorëzohet më datë 1 shtator 2017 dhe tashmë është shuar kurioziteti pasi është zbuluar edhe dizajni i ftesave.

Një ngjyrë nude e kombinuar në përsosmëri me inicialet e shkruara në ngjyrë shampanje.

Mesa duket çifti ka vendosur të qëndrojë të klasikja ndërkohë që me padurim presim të mësojmë detaje të tjera.

Këto janë ftesat e dasmës së Xhensilës dhe Besit (Foto)

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Këto janë ftesat e dasmës së Xhensilës dhe Besit (Foto) Këto janë ftesat e dasmës së Xhensilës dhe Besit (Foto)Rating: 4.8