Home / SHOWBIZ / Kim Kardashian ka patur stil të shëmtuar? Zbuloni çfarë i ka bërë bashkëshorti

Kim Kardashian ka patur stil të shëmtuar? Zbuloni çfarë i ka bërë bashkëshorti

Kim Kardashian ka patur stil të shëmtuar? Zbuloni çfarë i ka bërë bashkëshorti

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Kim Kardashian ka zbuluar se si bashkëshorti i saj ia hodhi të gjitha rrobat për ti dhuruar mijëra dollarë që të blejë nga firmat e njohura.

Ai e urrente stilin e saj duke e konsideruar të keq dhe të shëmtuar. Të dy filluan romancën në 2012 dhe Kim nuk njihte asnjë prej stilistëve që Kanye i tregoi.

Duke folur për samitin e BoF Ëest, ajo tha: “Gjithmonë mendoja se kisha stil të mirë derisa takova burrin tim dhe ai më tha se kisha stilin më të keq. Ai u tregua shumë i mirë dhe më pastroi gjithë dollapin. Kisha 250 palë këpucë që i numëruam kur i pastruam dhe për 2 prej tyre fillova të qaj. Ne shkuam në lojën Laker dhe dollapi im u mbush me gjëra të reja. Kisha rroba nga stilistë që nuk i kisha dëgjuar kurrë më parë si Lanvin dhe Givenchy. Nuk u ofendova kur ai ma tha këtë sepse dëshironte vërtetë të më mësonte.”

Kujtojmë se Kim punonte për Paris Hilton para se të bëhej e famshme si menaxhere dhe asistente e saj. Ndërsa tani është blogere e njohur në të gjithë botën për revolucionin që sjell në grim. Bashkëshorti i saj ka firmën e njohur Yeezy, që sjell koleksione të ndryshme çdo sezon.

Dafina Zeqiri zbulon: Kam vuajtur nga depresioni, familja nuk e di!

Dafina Zeqiri zbulon: Kam vuajtur nga depresioni, familja nuk e di!

Dafina Zeqiri zbulon: Kam vuajtur nga depresioni, familja nuk e di!

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com June 20, 2018 6:40 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=230711
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Kim Kardashian ka patur stil të shëmtuar? Zbuloni çfarë i ka bërë bashkëshorti Kim Kardashian ka patur stil të shëmtuar? Zbuloni çfarë i ka bërë bashkëshortiRating: 4.8