Home / SHOWBIZ / Kjo bukuroshe do ta ‘çmend’ ‘Çenarin’ në serialin e ri (FOTO)

Kjo bukuroshe do ta ‘çmend’ ‘Çenarin’ në serialin e ri (FOTO)

Aktori i njohur, Tolgahan Sayisman, i cili te ne njihet për rolin e ‘Çenarit’, ka bërë të ditur se do të luajë në një serial të ri.

Ylli turk, i cili është ndër aktorët më të pëlqyer në Turqi, dhe më gjerë, do të luajë krah aktores Hande Ercel, shkruan rtv21.tv.

Hande është 23-vjeçare
Këtë e ka bërë të ditur vet aktori përmes një fotografie të postuar në profilin e tij në Instagram.

Aktorja e re çmohet për dukjen e saj
Derisa Tolgahan ka luajtur shumë role dhe është veçuar me atë të ‘Çenarit’, Hande te shqiptarët njihet me rolin e ‘Hayatit’ te seriali “Dashuria nuk njeh fjalë” (“Ask Laftan Anlamaz”).

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Kjo bukuroshe do ta ‘çmend’ ‘Çenarin’ në serialin e ri (FOTO) Kjo bukuroshe do ta ‘çmend’ ‘Çenarin’ në serialin e ri (FOTO)Rating: 4.8