Home / SHOWBIZ / Kjo veshje e Shkurte Fejzës do ta çmend çdo grua! (Foto)

Kjo veshje e Shkurte Fejzës do ta çmend çdo grua! (Foto)

Kjo veshje e Shkurte Fejzës do ta çmend çdo grua! (Foto)Shkurte Fejza është njëra ndër këngëtaret me të preferuara në trojet shqiptare. Ajo vazhdimisht është prezente nëpër koncerte dhe ahengje familjare.

Krahas muzikës, ajo dallohet edhe për stilin e veshjes, .

Në disa foto të publikuara në faqen e saj në Instagram, Shkurta shihet me një veshje të cilën do ta dëshironte ta kishte çdo grua shqiptare.

Kjo veshje e Shkurte Fejzës do ta çmend çdo grua! (Foto)

Kjo veshje e Shkurtës si duket do t’i bëjë xheloze edhe këngëtaret e tjera.

Në këtë veshje Shkurta po shkëlqen. Për me tepër shikojeni fotot e publikuara se fundmi nga Shkurta.

Kjo veshje e Shkurte Fejzës do ta çmend çdo grua! (Foto)Kjo veshje e Shkurte Fejzës do ta çmend çdo grua! (Foto)

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Kjo veshje e Shkurte Fejzës do ta çmend çdo grua! (Foto) Kjo veshje e Shkurte Fejzës do ta çmend çdo grua! (Foto)Rating: 4.8