Home / SHOWBIZ / ‘Konkurrencë’ e fortë për Luanën dhe Marinën në ‘garën’ për bjondinën më të bukur shqiptare
‘Konkurrencë’ e fortë për Luanën dhe Marinën në ‘garën’ për bjondinën më të bukur shqiptare

‘Konkurrencë’ e fortë për Luanën dhe Marinën në ‘garën’ për bjondinën më të bukur shqiptare

Kohëve të fundit është bërë trend ngjyra e bardhë e flokëv, shkruan ORAvip.

E kjo mund të vërehet edhe në skenën tonë muzikore, ku kemi shumë këngëtare e artiste bjondina.

Por , ato ishin që nga fillimi, janë Luana dhe Marina Vjollca.

Ndërsa, ato tani kanë një ‘konkurrenc’ të fortë për bjondinën më të bukur.

Në këtë garë janë edhe Dafina Zeqiri, Adelina Tahiri, Elvana Gjata, Tuna, Enca, Bebe Rexha, Era Istrefi e shumë të tjera.

Po për ju, cila është bjondina më e bukur!?/ORAvip/

‘Konkurrencë’ e fortë për Luanën dhe Marinën në ‘garën’ për bjondinën më të bukur shqiptare‘Konkurrencë’ e fortë për Luanën dhe Marinën në ‘garën’ për bjondinën më të bukur shqiptare

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com March 14, 2018 1:43 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=156760
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . ‘Konkurrencë’ e fortë për Luanën dhe Marinën në ‘garën’ për bjondinën më të bukur shqiptare ‘Konkurrencë’ e fortë për Luanën dhe Marinën në ‘garën’ për bjondinën më të bukur shqiptareRating: 4.8