Home / SHOWBIZ / Kourtney Kardashian dhe ish-bashkëshorti festojnë së bashku Ditën e Falënderimeve
Ata janë të dy në marrëdhënie me njerëz të tjerë, por Kourtney Kardashian dhe Scott Disick treguan se jeta e tyre e përbashkët prindërore është tepër e fortë. Dita e Falënderimeve e ka bërë çiftin ta kalojë ditën së bashku me fëmijët e tyre. Në një foto të postuar në Instagram, e gjithë familja i kishte përshtatur pizhamet e tyre, në mënyrë që të dukeshin njësoj. Fotografia e tregonte qartë që të gjithë po kalonin momente të lumtura pranë njëri-tjetrit. The post Kourtney Kardashian dhe ish-bashkëshorti festojnë së bashku Ditën e Falënderimeve appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Kourtney Kardashian dhe ish-bashkëshorti festojnë së bashku Ditën e Falënderimeve

Kourtney Kardashian dhe ish-bashkëshorti festojnë së bashku Ditën e Falënderimeve

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Ata janë të dy në marrëdhënie me njerëz të tjerë, por Kourtney Kardashian dhe Scott Disick treguan se jeta e tyre e përbashkët prindërore është tepër e fortë.

Dita e Falënderimeve e ka bërë çiftin ta kalojë ditën së bashku me fëmijët e tyre. Në një foto të postuar në Instagram, e gjithë familja i kishte përshtatur pizhamet e tyre, në mënyrë që të dukeshin njësoj. Fotografia e tregonte qartë që të gjithë po kalonin momente të lumtura pranë njëri-tjetrit.

The post Kourtney Kardashian dhe ish-bashkëshorti festojnë së bashku Ditën e Falënderimeve appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com November 23, 2018 1:00 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=373703
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Kourtney Kardashian dhe ish-bashkëshorti festojnë së bashku Ditën e Falënderimeve Kourtney Kardashian dhe ish-bashkëshorti festojnë së bashku Ditën e FalënderimeveRating: 4.8