Home / SHOWBIZ / Ku shkon kaq “hot” Charlotte? (Foto)

Ku shkon kaq “hot” Charlotte? (Foto)

1 of 7


GazetaShqip ShowBiz


GazetaShqip ShowBiz


GazetaShqip ShowBiz


GazetaShqip ShowBiz


GazetaShqip ShowBiz


GazetaShqip ShowBiz


GazetaShqip ShowBiz

Charlotte Crosby po ndan foto nga pushimet e saj me ndjekësit në Instagram dhe 28-vjeçarja duket në formë në “arratisjen” romantike me të dashurin e saj, Joshua Ritchie, 23 vjeç.

Në postimet me bikini, bukuroshja e ekranit duket me një bluzë të hollë të lagur që i qëndron pas trupit dhe i nxjerr në pah më shumë seç duhet nga asetet e saj bombastike.

Çifti i lumtur dukej se ishte duke u lagur dhe shijuan romanticitetin e egër në det, teksa ajo u hodh në majë të shpatullave të Joshit, para se ta hidhej përsëri në ujë.

17 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com May 17, 2018 9:45 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=180876
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Ku shkon kaq “hot” Charlotte? (Foto) Ku shkon kaq “hot” Charlotte? (Foto)Rating: 4.8