Home / SHOWBIZ / Ky është aktori tërheqës nga Shkupi që ia rrëmbeu zemrën Dilarës (Foto)

Ky është aktori tërheqës nga Shkupi që ia rrëmbeu zemrën Dilarës (Foto)

Ky është aktori tërheqës nga Shkupi që ia rrëmbeu zemrën Dilarës (Foto)Ebru Ozkan është 38 vjeçarja që ia mori zemrën njërit prej aktorëve më të bukur të kinematografisë turke, Ertan Saban, i cili është turko-maqedonas dhe ka prejardhje nga Shkupi, përcjell ORAinfo.

Ebru u bë e njohur për publikun shqiptar me rolin e saj nga ‘Paramparca’ si Dilara.

Ebru është njëra prej femrave më me stil dhe tejet joshëse e cila ka një lidhje mjaftë të fortë me aktorin që gjithashtu është një prej aktorëve më tërheqës.

Këta të dy e kanë shpallur publikisht lidhjen e tyre.

Dilara është nusja e Shkupit, qytet ky që e viziton shpesh i dashuri i saj./ORAinfo/

Ky është aktori tërheqës nga Shkupi që ia rrëmbeu zemrën Dilarës (Foto)Ky është aktori tërheqës nga Shkupi që ia rrëmbeu zemrën Dilarës (Foto)Ky është aktori tërheqës nga Shkupi që ia rrëmbeu zemrën Dilarës (Foto)

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Ky është aktori tërheqës nga Shkupi që ia rrëmbeu zemrën Dilarës (Foto) Ky është aktori tërheqës nga Shkupi që ia rrëmbeu zemrën Dilarës (Foto)Rating: 4.8