Home / SHOWBIZ / Ky është mesazhi i fshehtë që gjendet i gdhendur në orën e Meghan Markle

Ky është mesazhi i fshehtë që gjendet i gdhendur në orën e Meghan Markle

ISIS tejkalon çdo kufi, kërcënon Cristiano Ronaldon dhe Messin/ Fjalët që u ka thënë do ju trembin!

Në kohën kur aktorja e famshme amerikane Meghan Markle dhe Princ Harry shpallën përpara botës fejesën e tyre, të gjithë sytë u kthyen tek unaza e saj mahnitëse.

ISIS tejkalon çdo kufi, kërcënon Cristiano Ronaldon dhe Messin/ Fjalët që u ka thënë do ju trembin!

Mirëpo, askush nuk e dinte se Meghan zotëron një tjetër send me vlerë, që brenda vetes ka të gdhendur një mesazh të fshehtë dhe një kuptim shumë të madh për aktoren.

Në vitin 2012, seriali i famshëm “Suits”, prej të cilit Meghan mori edhe famë, u rinovua për një sezon të tretë dhe Markle vendosi që për ta festuar këtë lajm, të blinte një orë Cartier.

ISIS tejkalon çdo kufi, kërcënon Cristiano Ronaldon dhe Messin/ Fjalët që u ka thënë do ju trembin!

Pas kësaj ore, ajo gdhendi një mesazh, për t’i kujtuar asaj gjithmonë karrierën e saj të suksesshme.

“Gjithmonë e kam dashur një orë Cartier French Tank,” është shprehur Markle për revistën Hello! në vitin 2015. “Kur mora vesh se Suits do të vazhdonte xhirimet edhe për një sezon të tretë – gjë e cila në atë kohë, ishte nje arritje shumë e madhe – U gëzova aq shumë sa e bleva orën në versionin me dy tonalitete. E gdhenda nga pas me shkrimin ‘Për M.M. nga M.M.’ dhe kam në plan t’ja jap vajzës time një ditë. Kjo është ajo çfarë e bën një send të veçantë; lidhja që ke me të”.

ISIS tejkalon çdo kufi, kërcënon Cristiano Ronaldon dhe Messin/ Fjalët që u ka thënë do ju trembin!

Nëpërmjet këtij mesazhi, Meghan na tregon rëndësinë e njohjes dhe vlerësimit të arritjeve të tua në jetë, një dhuratë që ajo ia bëri vetes së saj.

The post Ky është mesazhi i fshehtë që gjendet i gdhendur në orën e Meghan Markle appeared first on Zonë E Lirë.

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com May 17, 2018 4:25 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=180732
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Ky është mesazhi i fshehtë që gjendet i gdhendur në orën e Meghan Markle Ky është mesazhi i fshehtë që gjendet i gdhendur në orën e Meghan MarkleRating: 4.8