Home / SHOWBIZ / Lajm jo i mirë për vajzat, Ardian Bujupi prezanton të dashurën

Lajm jo i mirë për vajzat, Ardian Bujupi prezanton të dashurën

Lajm jo i mirë për vajzat, Ardian Bujupi prezanton të dashurën

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Ardian Bujupi është këngëtari shqipar por që karrierën e tij e zhvillon më shumë në Gjermani, atje ku është rritur.

Edhe pse jeton dhe punon më shumë atje ai ka publikuar edhe shumë këngë e duete në gjuhën shqipe, dhe secila prej tyre është pëlqyer shumë ngapubliku, përcjell ORAinfo.

Ai njihet si njëri nga këngëtarët më të pëlqyer nga vajzat, kjo për shkak të zërit dhe të dukjes së tij.

Mirëpo, ai sot ka postuar një fotografi me një vajzë në krahë, e qe duket se është e dashura e tij./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com December 8, 2018 2:10 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=381563
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Lajm jo i mirë për vajzat, Ardian Bujupi prezanton të dashurën Lajm jo i mirë për vajzat, Ardian Bujupi prezanton të dashurënRating: 4.8