Home / SHOWBIZ / Learta del pa grim me shoqen e ngushtë dhe Matinin, shikoni si po duket

Learta del pa grim me shoqen e ngushtë dhe Matinin, shikoni si po duket

Learta del pa grim me shoqen e ngushtë dhe Matinin, shikoni si po duket

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Learta Jakupi tashmë është shumë e njohur për publikun.

Njëherë u bë e njohur si reja e Shyhrete Behlulit, e tashmë edhe si këngëtare e muzikës klasike, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me miken e saj dhe Matinin.

Ajo që bie në sy është se Learta është shfaqur pa grim dhe po duket mjaftë mirë./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com December 9, 2018 12:20 am ne link https://kosovatoday.com/?p=381916
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Learta del pa grim me shoqen e ngushtë dhe Matinin, shikoni si po duket Learta del pa grim me shoqen e ngushtë dhe Matinin, shikoni si po duketRating: 4.8