Home / SHOWBIZ / Learta e lumtur që po kthehet në shtëpi me djalin…Ja si u prit…(FOTO)
Auto-Skicë

Learta e lumtur që po kthehet në shtëpi me djalin…Ja si u prit…(FOTO)

Auto-SkicëLearta Jakupi është gruaja e Kushtrimit, djalit të këngëtares kosovare, Shyhrete Behluli, transmeton ORAinfo.

Ajo për këtë fakt, u bë e njohur dhe tani ka një mori ndjekësish në Instagram, ku bën postime të shumta.

Pak ditë më parë ajo është bërë nënë dhe djalin e kanë pagëzuar me emrin Matin.

Sot Matini është kthyer në shtëpi, dhe i është bërë një pritje madhështore.

Për më tëpër shikoni fotot në vazhdim…./ORAinfo/

Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Learta e lumtur që po kthehet në shtëpi me djalin…Ja si u prit…(FOTO) Learta e lumtur që po kthehet në shtëpi me djalin…Ja si u prit…(FOTO)Rating: 4.8