Home / SHOWBIZ / Learta ka befasuar të gjithë…Me këtë emër e thërret kunatën e saj Engjëllushen…
Learta ka befasuar të gjithë…Me këtë emër e thërret kunatën e saj Engjëllushen…

Learta ka befasuar të gjithë…Me këtë emër e thërret kunatën e saj Engjëllushen…

Learta Jakupi është reja e këngëtares së njohur të muzikës popullore, Shyhrete Behlulit, transmeton ORAinfo.

Ajo u bë e njohur për shkak të vjehrrës së saj, dhe tani ka një mori ndjekësish në instagram.

Madje tashmë ka hapur edhe biznesin e saj më të ri të cilin e promovon vazhdimisht.

Learta është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

E sot ajo ka publikuar një fotografi të kunatës së saj Engjit, duke thënë se është gati për videoklipin e ri.

“Sissy” është emri i saj për Engjin që është shprehje për “Motrën”…/ORAinfo/

Learta ka befasuar të gjithë…Me këtë emër e thërret kunatën e saj Engjëllushen…Learta ka befasuar të gjithë…Me këtë emër e thërret kunatën e saj Engjëllushen…

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com February 23, 2018 9:25 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=151515
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Learta ka befasuar të gjithë…Me këtë emër e thërret kunatën e saj Engjëllushen… Learta ka befasuar të gjithë…Me këtë emër e thërret kunatën e saj Engjëllushen…Rating: 4.8