Home / SHOWBIZ / Leonora Jakupi po e agjëron Ramazanin, shikoni si lexon Kur-an në syfyr
Leonora Jakupi po e agjëron Ramazanin, shikoni si lexon Kur-an në syfyr

Leonora Jakupi po e agjëron Ramazanin, shikoni si lexon Kur-an në syfyr

Mbrëmë pas mesnate këngëtarja Leonora Jakupi e ka publikuar një imazh i cili flet shumë.

Aty këngëtarja e ka publikuar një faqe të librit të shenjtë Kur-anit dhe në veçanti e ka ndarë një ajet, shkruan lajmi.net

Leonora Jakupi po e agjëron Ramazanin, shikoni si lexon Kur-an në syfyr

”Edhe ata që pendohen, ata që sinqerisht adhurojn, ata falënderojnë, ata që agjërojnë, ata që bëjnë ruku, që bëjnë sexhde, që urdhërojnë për të mira e ndalojnë të këqijat, ata që përmbushin dispozitat e Allahut. Pra, përgëzoj besimtarët”, shkruan në pjesën që Leonora e ka veçuar.

Kujtojmë se edhe vitin e kaluar në Ramazan, Leonorën e kemi parë tek lexon Kur-anin.

Leonora Jakupi po e agjëron Ramazanin, shikoni si lexon Kur-an në syfyr

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com May 18, 2018 8:46 am ne link https://kosovatoday.com/?p=180982
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Leonora Jakupi po e agjëron Ramazanin, shikoni si lexon Kur-an në syfyr Leonora Jakupi po e agjëron Ramazanin, shikoni si lexon Kur-an në syfyrRating: 4.8