Home / SHOWBIZ / Lola del në rrugë e veshur plot stil, vëmendja tek palltoja dhe ҫizmet e saj

Lola del në rrugë e veshur plot stil, vëmendja tek palltoja dhe ҫizmet e saj

Lola del në rrugë e veshur plot stil, vëmendja tek palltoja dhe ҫizmet e saj

Lola Haradinaj është një ndër femrat më të pëlqyera të ekranit.

Ajo ndër të tjera është edhe gruaja e deputetit të AAK-së, Daut Haradinaj, shkruan ORAinfo.

Lola është shumë e bukur dhe atraktive e kjo nuk do shumë kohë për ta kuptuar.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me shumë stil.

Palltoja dhe ҫizmet e saj janë me të vërtetë shumë të bukura./ORAinfo/

Loading...
Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Facebook : KOSOVATODAY
Nga KosovaToday.com November 10, 2018 5:41 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=365992
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Loading...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Lola del në rrugë e veshur plot stil, vëmendja tek palltoja dhe ҫizmet e saj Lola del në rrugë e veshur plot stil, vëmendja tek palltoja dhe ҫizmet e sajRating: 4.8