Home / SHOWBIZ / Lola e Dautit sapo postoi një foto që do t’ju ‘çmend’… Ja dëshmia se ajo është një super-femër
Lola e Dautit sapo postoi një foto që do t’ju ‘çmend’… Ja dëshmia se ajo është një super-femër

Lola e Dautit sapo postoi një foto që do t’ju ‘çmend’… Ja dëshmia se ajo është një super-femër

Lola Haradinaj është gruaja e deputetit të AAK-së, Daut Haradinaj, e cila njihet për sharmin dhe elegancën e saj.

çdo paraqitje Lola duket e mrekullueshme. Njëjtë ka ndodhur edhe këtë herë, shkruan Indeksonline.

Lola e Dautit sapo postoi një foto që do t’ju ‘çmend’… Ja dëshmia se ajo është një super-femër

Në një fotografi të postuar nga vetë ajo në Instagram, Lola ka treguar këmbët e saj të gjata, të cilat duken seksi nga stërvitjet e shumta i bën.

Lola e Dautit sapo postoi një foto që do t’ju ‘çmend’… Ja dëshmia se ajo është një super-femërLola e Dautit sapo postoi një foto që do t’ju ‘çmend’… Ja dëshmia se ajo është një super-femër

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com March 13, 2018 9:08 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=156536
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Lola e Dautit sapo postoi një foto që do t’ju ‘çmend’… Ja dëshmia se ajo është një super-femër Lola e Dautit sapo postoi një foto që do t’ju ‘çmend’… Ja dëshmia se ajo është një super-femërRating: 4.8