Home / SHOWBIZ / Luana ka një emër special për nënën,ja si e quan (Foto)

Luana ka një emër special për nënën,ja si e quan (Foto)

Luana ka një emër special për nënën,ja si e quan (Foto)Shpesh ka qenë temë e medieve rozë për faktin se është e bukur po sa vajzat e saj.

E nënën e saj, Luana Vjollca sot e ka quajtur me një emërtim interesant, shkruan lajmi.net Ajo ka hedhur një foto të saj në Insastory dhe e ka quajtur si shef të saj dhe të Marinës.

E në këtë foto, e ëma e Luanës dukej zonjë e vërtetë!

Luana ka një emër special për nënën,ja si e quan (Foto)

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Luana ka një emër special për nënën,ja si e quan (Foto) Luana ka një emër special për nënën,ja si e quan (Foto)Rating: 4.8