Home / SHOWBIZ / Luanës i shkruajnë në “Instagram”, moderatorja e bën publik menjëherë mesazhin

Luanës i shkruajnë në “Instagram”, moderatorja e bën publik menjëherë mesazhin

Luanës i shkruajnë në “Instagram”, moderatorja e bën publik menjëherë mesazhin

Arrestohet Farrah Abraham

Moderatorja ose këngëtarja e njohur sapo ka publikuar projektin e saj muzikor, një këngë e ardhur në bashkëpunim me këngëtarin e njohur të muzikës popullore, Bujar Qamilin.

Kënga menjëherë bëri buj duke u komentuar në të gjitha mediat dhe rrjetet sociale, të shumtë kanë qenë fansat e këngëtares që e kanë komentuar këngën e fundit.

Por mesa duket nuk janë vetëm komentet që shohim ne në rrjetin e saj social “Instagram”, Luana ka treguar se të shumë kanë qenë edhe mesazhet që ka marrë në privat, njësoj si mesazhi i fundit që i është dërguar asaj në “Instadirekt”. Luana e ka parë të arsyeshme që këtë mesazh ta bëjë publik për të gjithë.

Në mesazhin e marrë nga një fans i saj, ku Luana e ka publikuar në “Instastoty”, ajo ka shkruar “motiv” sepse ndjekësi i saj tregon se është një nga dashamirësit e saj dhe se i pëlqen çdo gjë që ajo bën.

The post Luanës i shkruajnë në “Instagram”, moderatorja e bën publik menjëherë mesazhin appeared first on ABC24.AL.

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Facebook : KOSOVATODAY
Nga KosovaToday.com June 13, 2018 8:29 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=224899
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Luanës i shkruajnë në “Instagram”, moderatorja e bën publik menjëherë mesazhin Luanës i shkruajnë në “Instagram”, moderatorja e bën publik menjëherë mesazhinRating: 4.8