Home / SHOWBIZ / Lulja e publikon një foto bashkë me Medën, çfarë ka ndodhur me dhëmbët e saj
Lulja e publikon një foto bashkë me Medën, çfarë ka ndodhur me dhëmbët e saj

Lulja e publikon një foto bashkë me Medën, çfarë ka ndodhur me dhëmbët e saj

Lulja është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Mehdin Pergjegjaj, i njohur për publikun si Meda, shkruan ORAvip.

Ajo tashmë është e njohur për publikun dhe ka një numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale, ku bën postime të shumta dhe të ndryshme.

E postimi i saj i fundit është një fotografi bashku me Medës, e cila nuk është aspak cilësore për nga pamja.

Kaq keq i kanë dalur dhëmbët Lules në këtë foto…/ORAvip/

Lulja e publikon një foto bashkë me Medën, çfarë ka ndodhur me dhëmbët e sajLulja e publikon një foto bashkë me Medën, çfarë ka ndodhur me dhëmbët e saj

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com March 12, 2018 7:54 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=156056
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Lulja e publikon një foto bashkë me Medën, çfarë ka ndodhur me dhëmbët e saj Lulja e publikon një foto bashkë me Medën, çfarë ka ndodhur me dhëmbët e sajRating: 4.8

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other