Home / SHOWBIZ / Lumir Abdixhiku i përkushtuar edhe në familje, gruaja e tij një bionde…
Lumir Abdixhiku i përkushtuar edhe në familje, gruaja e tij një bionde…

Lumir Abdixhiku i përkushtuar edhe në familje, gruaja e tij një bionde…

Lumir Abdixhiku është ndër deputetët aktivë të LDK-së , i cili iu bashkua fundi.

Lumirin jeni mësuar ta shihni vetëm në skenën politike por jo edhe në ambientët familjare, përcjell ORAvip.

Lumir Abdixhiku i përkushtuar edhe në familje, gruaja e tij një bionde…

Ai është një bashkëshort dhe baba i mirë që nuk heziton t’i ndajë momentet më të mira të familjes së tij edhe me publikun.

Ai ka një vajzë të vogël që i përkushtohet i tëri për ta argëtuar bashkë me gruan e tij.

Lumir Abdixhiku i përkushtuar edhe në familje, gruaja e tij një bionde…

Nëse nuk e keni njohur deri tani, gruaja e Lumirit është një zonjë e vërtetë dhe bionde tërheqëse, që e bën burrin e saj me fat që e ka atë në krah./ORAvip/

Lumir Abdixhiku i përkushtuar edhe në familje, gruaja e tij një bionde…Lumir Abdixhiku i përkushtuar edhe në familje, gruaja e tij një bionde…Lumir Abdixhiku i përkushtuar edhe në familje, gruaja e tij një bionde…Lumir Abdixhiku i përkushtuar edhe në familje, gruaja e tij një bionde…Lumir Abdixhiku i përkushtuar edhe në familje, gruaja e tij një bionde…Lumir Abdixhiku i përkushtuar edhe në familje, gruaja e tij një bionde…

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com March 12, 2018 8:22 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=156135
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Lumir Abdixhiku i përkushtuar edhe në familje, gruaja e tij një bionde… Lumir Abdixhiku i përkushtuar edhe në familje, gruaja e tij një bionde…Rating: 4.8