Home / SHOWBIZ / Marrin fund spekulimet, kjo është gjendja e Angelina Joliet (Foto)
Marrin fund spekulimet, kjo është gjendja e Angelina Joliet (Foto)

Marrin fund spekulimet, kjo është gjendja e Angelina Joliet (Foto)

Marrin fund spekulimet, kjo është gjendja e Angelina Joliet (Foto)Angelina Jolie ka qenë temë e mediave në ditët e fundit me spekulimet se ka rënë nën 50 kilogramë dhe se nuk do të jetojë gjatë.

Megjithatë ajo është parë në gjendje të mirë në një dalje në Los Anxhelos.

Marrin fund spekulimet, kjo është gjendja e Angelina Joliet (Foto)

Jolie është parë me vajzën e saj, Viviene duke bërë shoping.

E vërteta është se Jolie ka rënë shumë në peshë, por jo aq sa thuhej sa për të patur jetën në dyshim.

Marrin fund spekulimet, kjo është gjendja e Angelina Joliet (Foto)

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Marrin fund spekulimet, kjo është gjendja e Angelina Joliet (Foto) Marrin fund spekulimet, kjo është gjendja e Angelina Joliet (Foto)Rating: 4.8