Home / SHOWBIZ / Maturantja më e bukur dhe simpatike do t’iu lë ‘pa mend’ me stilin e saj
Maturantja më e bukur dhe simpatike do t’iu lë ‘pa mend’ me stilin e saj

Maturantja më e bukur dhe simpatike do t’iu lë ‘pa mend’ me stilin e saj

Jemi në muajin ku në gjithë Kosovën, gjimnazistët bëjnë festën e tyre për përfundimin e Shkollës Mesme, shkruan ORAvip.

Shumica prej vajzave maturante nga shkollat e mesme të Kosovës, kanë përzgjedhur me kujdes veshjet.

Maturantja më e bukur dhe simpatike do t’iu lë ‘pa mend’ me stilin e saj

Maturantja më e bukur dhe simpatike do t’iu lë ‘pa mend’ me stilin e saj

Kështu bëjnë të gjithë që të duken sa me bukur.

Edhe pa dyshim kështu ka ber edhe njëra ndër maturantet më me stil, duke filluar nga grimi, frizura, dhe fustani edhe kombinimi i tyre perfekt. /ORAvip/

Maturantja më e bukur dhe simpatike do t’iu lë ‘pa mend’ me stilin e sajMaturantja më e bukur dhe simpatike do t’iu lë ‘pa mend’ me stilin e saj

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com May 17, 2018 7:22 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=180799
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Maturantja më e bukur dhe simpatike do t’iu lë ‘pa mend’ me stilin e saj Maturantja më e bukur dhe simpatike do t’iu lë ‘pa mend’ me stilin e sajRating: 4.8