Home / SHOWBIZ / Më në fund relaks dhe për Viola Spiron, prezanton njeriun më të dashur që e shoqëron

Më në fund relaks dhe për Viola Spiron, prezanton njeriun më të dashur që e shoqëron

Më në fund relaks dhe për Viola Spiron, prezanton njeriun më të dashur që e shoqëron

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Më në fund pak relaks edhe për moderatoren bukuroshe, Viola Spiro. Ajo duket se nuk ka pritur për ditën e sotme, por e ka nisur që dje fundjavën e saj. Në ndalesën e parë që ka bërë në Llogora, Viola ka postuar foton me personin me të cilin do të kalojë këtë fundjavë.

Meqenëse pas përfundimit të botërorit ajo u largua për në Greqi me miq, tani ka vendosur t’i dedikohet nënës së saj, Brunilda si dhe motrës së saj Petrula. Vajzat kanë zgjedhur jugun si destinacion dhe prezenca e njëra-tjetrës do ju zbukurojë këto ditë. E ku ka më bukur se familja!

The post Më në fund relaks dhe për Viola Spiron, prezanton njeriun më të dashur që e shoqëron appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com August 13, 2018 3:00 am ne link https://kosovatoday.com/?p=287468
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Më në fund relaks dhe për Viola Spiron, prezanton njeriun më të dashur që e shoqëron Më në fund relaks dhe për Viola Spiron, prezanton njeriun më të dashur që e shoqëronRating: 4.8