Home / SHOWBIZ / Me pika në faqe e me buze ngjyrë blu, Xhensila shfaqet me grimin më të ҫuditshëm

Me pika në faqe e me buze ngjyrë blu, Xhensila shfaqet me grimin më të ҫuditshëm

Me pika në faqe e me buze ngjyrë blu, Xhensila shfaqet me grimin më të ҫuditshëm

Xhensila është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo tashmë nuk është shumë aktive pasi që është bërë nënë, shkruan ORAinfo.

Por, vazhdon të mbetët aktive në rrjetet sociale.

Sonte ka publikuar një foto ku shihet me një grim dhe pamje të ҫuditshme.

Por, si gjithmonë ajo po duket tejet e bukur./ORAinfo/

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Facebook : KOSOVATODAY
Nga KosovaToday.com December 8, 2018 7:10 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=381764
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Me pika në faqe e me buze ngjyrë blu, Xhensila shfaqet me grimin më të ҫuditshëm Me pika në faqe e me buze ngjyrë blu, Xhensila shfaqet me grimin më të ҫuditshëmRating: 4.8