Home / SHOWBIZ / Me veshje tradicione e barkun e fryrë, Emina Çunmulaj ju lë pa fjalë me këto foto
Me veshje tradicione e barkun e fryrë, Emina Çunmulaj ju lë pa fjalë me këto foto

Me veshje tradicione e barkun e fryrë, Emina Çunmulaj ju lë pa fjalë me këto foto

Modelja e njohur Emina Çunmulaj po jeton ditë e saj më të lumtura, shkruan GazetaBlic.Ajo tashmë është në ditët e fundit të shtatzënisë.Emina ka vite është martuar dhe ka një vajzë me emrin Ella, por shumë shpejt ajo pritet të sjell në jetë fëmijën e dytë.

Lumturinë që ajo po përjeton këtë periudhë po e shfaq edhe tek ndjekësit e saj të cilët janë të shumtë, ku publikon fotografi e video të ndryshme.

Me veshje tradicione e barkun e fryrë, Emina Çunmulaj ju lë pa fjalë me këto foto

Së fundmi, ajo ka pozuar me veshje tradicionale teksa po mbanë barkun e fryrë, e që po duket e mrekullueshme.Ndryshe, Emina ka disa muaj që është bërë pjesë e fushatës “Fundjavë ndryshe” ku ndihmon familjet shqiptare në nevojë.

Me veshje tradicione e barkun e fryrë, Emina Çunmulaj ju lë pa fjalë me këto fotoMe veshje tradicione e barkun e fryrë, Emina Çunmulaj ju lë pa fjalë me këto foto

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com March 13, 2018 9:12 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=156549
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Me veshje tradicione e barkun e fryrë, Emina Çunmulaj ju lë pa fjalë me këto foto Me veshje tradicione e barkun e fryrë, Emina Çunmulaj ju lë pa fjalë me këto fotoRating: 4.8