Home / SHOWBIZ / Meda në shoqërinë e dy këngëtareve bukuroshe, a e ka parë Lulja këtë foto…(FOTO)

Meda në shoqërinë e dy këngëtareve bukuroshe, a e ka parë Lulja këtë foto…(FOTO)

Meda në shoqërinë e dy këngëtareve bukuroshe, a e ka parë Lulja këtë foto…(FOTO)Meda para dy ditësh kishte ahengun e synetisë së djemëve të tij, transmeton ORAinfo.

Aty pati shumë mysafir, ku shumica prej tyre ishin nga estrada. Atmosfera ishte mjaftë e zjarrtë e këtë kemi mundur ta shohim përmes postimeve të shumta në rrjetet sociale.

Sot Meda ka postuar një fotografi në Instagram në të cilën shihet së bashku me dy këngëtaret kosovare, Shkenda Dubova dhe Yllka Kuqi.

Të tre këta po duket mjaftë bukur dhe elegant.\ORAinfo\

Meda në shoqërinë e dy këngëtareve bukuroshe, a e ka parë Lulja këtë foto…(FOTO)

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Meda në shoqërinë e dy këngëtareve bukuroshe, a e ka parë Lulja këtë foto…(FOTO) Meda në shoqërinë e dy këngëtareve bukuroshe, a e ka parë Lulja këtë foto…(FOTO)Rating: 4.8