Home / SHOWBIZ / Meda nga skena hyn në publik, ja si e dhezi atmosferën (Video)
Meda nga skena hyn në publik, ja si e dhezi atmosferën (Video)

Meda nga skena hyn në publik, ja si e dhezi atmosferën (Video)

Meda nuk njeh sezonë. Ai është i kërkuar çdo herë nga publiku dhe këtyre kërkesave Meda iu përgjigjet me shumë dëshirë.

Ai merr shuma marramendëse nga këto mbrëmje ku fansa të shumtë të tij shkojnë në performancat e tij, përcjell ORAinfo.

Meda nga skena hyn në publik, ja si e dhezi atmosferën (Video)

Këngëtari shpesh edhe i ndan momentet kulminante me ndjekësit e tij në rrjetet sociale.

Ndryshe nga këngëtarët e tjerë, në këto video Meda shihet të këndojë në mes publikut dhe jo në skenë.

Për më shumë shikoni atmosferën e tij./ORAinfo/

Meda nga skena hyn në publik, ja si e dhezi atmosferën (Video)
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com February 12, 2018 7:56 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=149228
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Meda nga skena hyn në publik, ja si e dhezi atmosferën (Video) Meda nga skena hyn në publik, ja si e dhezi atmosferën (Video)Rating: 4.8